КОНГРЕС СХОДУ УКРАЇНИ | Парламентські слухання

Парламентські слухання

За результатами Національного форуму «Стан дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб в Україні» (підсумки 2014-2015рр.) 17 грудня 2015 р була прийнята резолюція, у якої зокрема, прийнято рішення про створення робочої групи з підготовки та проведення 17 лютого 2016 р. парламентських слухань.

В рамках реализации проекта «Українська ініциатива зміцнення громадської довіри» (UCBI), з підпримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID),який реалізовує громадська організація “Український захист”,та спільно з Інститутом економіки та прогнозування НАН України, Коаліціею громадських об’єднань у сфері захисту інтересів внутрішньо переміщених осіб, громадською організацією «Конгрес сходу України» 17 грудня 2015 р. було проведено Національний форум «Стан дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб в Україні» (підсумки 2014-2015рр.).

За результатами Національного форуму була прийнята резолюція, у якої зокрема, прийнято рішення про створення робочої групи з підготовки та проведення 17 лютого 2016 р. парламентських слухань відповідно прийнятої 8 грудня 2015 р. Постанови Верховної Ради України № 853-VIII “Стан дотримання прав внутрішньо переміщених осіб та громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території України та на території, не контрольованій українською владою в зоні проведення антитерористичної операції”. У робочу групу увійшли представники громадських та наукових організацій, які вже півтора року послідовно та професійно займаються проблематикою внутрішньо переміщених осіб, приймали участь у розробці законодавчих та нормативно-правових актів.


Коментарі читачів:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

01011, м.Київ, вул. Панаса Мирного, 26, оф. 109.

Тел./Факс.: +38 (044) 339-91-20